تبلیغات
گزبرخوار(کهن دیارگزبرخوار) - آخرین نامه.....
شنبه 13 خرداد 1396

آخرین نامه.....

   نوشته شده توسط: محمداسماعیل جزی    


آخرین نامه برای شورای چهارم

سلام به همگی دوستانم در شورای شهر( دوره چهارم)
خسته نباشید چهار سال خسته کننده ای را گذراندید وزحمات بسیاری کشیدید که جا دارد از همین رسانه از همه فعالیتهای شما در جهت پیشرفت شهر تقدیر وتشکر نمایم ،اما بنده ودیگر دوستان جوان به عنوان حامیان شما وکسانی که همراه شما بودندحق خود دانستیم به عنوان یک شهروند ویک حامی به شما نکاتی قابل تامل وانتقاداتی صرفا برای آگاهی منتخبین شورای پنجم به عرض برسانیم:

ضمن تشکر از همه فعالیتهای خستگی ناپذیرشما از جمله انتخاب شهردار متخصص ومتعهد برای شهر در ابتدای امر(مهندس قاسمی )وپس از آن مهندس رفیع که انصافا مدیرانی کار آزموده ومتخصص بودند وبا تلاش وحمایت شمابر مسند شهرداری گزبرخوار نشستندو واقعا بابت این امر از شما سپاسگزاریم،
اما..
اما گلایه اکثر دوستان جوان ودانشجویان شهر از شما بزرگواران عدم اتحاد واقعی اعضای شورا واختلافات داخلی وعدم به کار گیری پتانسیلهای موجود شهر برای پیشرفت شهر بود ،حالا که عمر شورای چهارم رو به پایان است،بگذارید کمی خودمانی تر صحبت کنیم: وعده مهمی  که هرکدام از شمادر اولین مصاحبه خودبا عنوانی مطرح کردید به خاطر دارید:اتاق فکر،کمیته های تخصصی،کمسیونهای تخصصی با مشارکت جوانان وفعالان شهرو...
چرا این وعده عملی نشد،چرا برخی از دوستان هر جا نشستنداز وجود یکصد وبیست مفاخر ونخبه وپژوهشگر(که بعضا از خودبنده سوال کردند) سخن گفتند، ولی یکبار آنها رابه شهر دعوت نکردندچرا کسانی را که اصالتا گزی هستند و درگوشه گوشه این کره خاکی وکشور خودمان در حال خدمت رسانی به مردم هستند وافتخارشان گزی بودن است وهنوز پسوند جزی خود راحفظ کرده وبعضا با فرزندانشان در اروپا وآمریکا با گویش گزی صحبت میکنند استفاده نکردید وسراغی از آنها نگرفتید......
.حالا مراسم تجلیل وبزرگداشت پیشکش.
از مفاخر ومشاهیر بگذریم ،چرا از فعالان شهردر حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی ورزشی و... که بارها با شما جلسه گرفتند استفاده نشد،
جوانهایی که بینی وبین الله بصورت افتخاری ورایگان حاضربودند درکنار شما برای پیشرفت ومعرفی بهتر این شهر فعالیت مثبت انجام دهند چرا از آنها برای همکاری به منظورپیشرفت شهر دعوت نشد مگر شهرهای دیگر چه کرده اند که توانسته انداز ما پیشی بگیرند.
دوستان من یک دست صدا ندارد باید گروهی کار کرد.

خواهر خواندگی گزبرخوار با یک شهر خارجی (حالاچه خوب چه بد)چرا با همه زحماتی که  داشت برای دوستان وسفیر محترم ایران که گزی بودندوافتخار بزرگی بود به نتیجه نرسید.
چرا تشکیل انجمن دانشجویی وانجمن جوانان واحداث خانه جوان با آن همه پیگیری وتلاش بنده ودوستان والبته شهردارمحترم تا آخرین لحظات نتوانست نهایی شودوتنها منجر شد به گروه مشاوران جوان که آن هم فرمایشی بود.

چرا انجمنهای ادبی که محفل شاعران وهنرمندان شهر بود ماهها تعطیل شد وکسی سراغی ازآنها نگرفت.

چرا هنرمندان موسیقی شهر که هرکدام در بهترین سالنهای اصفهان وتهران به دعوت صدا وسیما ووزارت ارشاد اجرا میکنند حاضر نیستند درشهر گز کار کنند یا دعوت به کار نشده اند.

چرا طرح غربالگری سلامت که به همت دانشجویان پزشکی گزی وبطور رایگان اجراشد وبا استقبال  چشمگیر مردم روبرو شد ونتایج مثبتی داشت وقرار بود ماهانه اجرا شود متوقف شدومجریان طرح را از کار در شهر دلگیر کرد.

و چراهای بیشتر دیگرکه مجال گفتن آن نیست وهمگی ناشی از عدم اتحاد شورا واختلافات بود.

نمیخواهم از حق بگذرم وتلاشهاوفعالیتهای مثبت شما را نادیده بگیرم ولی دوستانه عرض میکنم دوست دارم کمی تامل بفرمایید وبه دور از غرض شخصی وقضاوت عجولانه کمی بیاندیشید که با استفاده از پتانسیلهای موجود در این شهر و بدون اختلافات داخلی وخصومتهای شخصی نمیتوان بهتر وراحت تر به نتیجه رسید.شهرهای اطراف آرزوی داشتن چنین مفاخر وفعالانی را دارند تا در کنارشورا فعالیت کنند.

هدف بنده از این نامه صرفا انتقادی سازنده بود وگلایه ای از شورای چهارم وآگاهی شورای پنجم که انشاله با همدلی و وحدت وبه دور از بغض وکینه وچند دستگی از داشته هایمان نهایت بهره را ببرند وجوانان ودانشجویان ومفاخر شهر را بازوان قدرت خود درشورا بدانند نه رقیب و...
باز هم از تلاشهای شماسپاسگزارم وامیدوارم در هر مرحله از زندگی پیروز باشیدوهمواره حامی جوانان ودلسوزان شهر بوده وقطعا شما نیز صحبتهایی دارید که هر زمان اعلام کنید آمادگی شنیدن آن را در جمع های خودمانی جوانان داریم. 
همه ما جوانان آمادگی داریم دراین روزها باشما گپی خودمانی داشته باشیم،وامیدوارم همه دوستان شورا اگر دراین مدت انتقاد وگلایه ای بود بر ما ببخشایند.
کهن دیار گزبرخوار بیش از اینها لایق پیشرفت وموفقیت است
پیروز باشید.
ارادتمند:محمداسماعیل جزی
از طرف جمعی ازجوانان ودانشجویان شهر گزبرخوار.


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.